Bartosz Wojciechowski

Subskrybuj blog!

Subskrybuj treści, aby być na bieżąco!

Zobacz od razu każdy nowy artykuł dzięki powiadomieniom push na telefonie lub na komputerze. Śledź wszystkie blogi i strony różnych twórców za pomocą jednej aplikacji. Subskrybuj, aby nie przegapić żadnego artykułu!

Jedna aplikacja – wszystkie strony i blogi!

Stronę można subskrybować za pomocą kanału RSS. Zobacz instrukcję krok po kroku jak korzystać z RSS! Możesz też użyć subskrypcji email.

Subskrybuj newsletter

Informacje o RSS​

Kanał RSS to standard dystrybucji treści w internecie. RSS służy do prostego pobierania artykułów na blogach czy z portali informacyjnym.

Zalety RSS

Dzięki RSS możesz czytać artykuły z wielu stron internetowych – sklepów, blogów czy serwisów informacyjnych za pomocą jednej aplikacji (na komputery i telefony). Niepotrzebne jest wiele aplikacji na telefon, ani nie trzeba wchodzić na każdą stronę po kolei. Wszystko można odczytywać w jednym miejscu.​

Czy RSS jest bezpieczne?

RSS to funkcja działająca po stronie serwera. Użytkownik za pomocą aplikacji odczytuje jedynie treść strony internetowej tak jakby normalnie na nią wchodził.

Instrukcja krok po kroku


Subskrypcja na telefonie

  1. Zainstaluj aplikację do odczytywania kanałów RSS np. Read – Simple RSS Reader (Android), Feedly (iOS, Android), InoReader (iOS, Android) lub aplikację WordPress.
  2. Skopiuj link do kanału RSS, który cię interesuje.
  3. Jeżeli blog nie ma podanego kanału RSS z reguły możesz go stworzyć samemu dodając /feed do adresu url: www.bwojciechowski.pl/feed
  4. Dodaj skopiowany link do aplikacji

Subskrypcja na komputerze

  1. Zainstaluj program do odczytywania kanałów RSS np. FeedReader. Kanały RSS obsługuje „Czytnik” na stronie wordpress.com. Kanały RSS można też śledzić za pomocą przeglądarki Opera.
  2. Skopiuj link do kanału RSS, który cię interesuje. Jeżeli blog nie ma podanego kanału rss z reguły możesz go stworzyć samemu dodając /feed do adresu url: www.bwojciechowski.pl/feed
  3. Dodaj skopiowany link do programu

Subskrybuj kanał RSS​


Skopiuj link i dodaj go do swojej ulubionej aplikaji!

Wszystkie artykuły: https://www.bwojciechowski.pl/blog/feed

Opinie: https://www.bwojciechowski.pl/category/opinie/feed

Polityka: https://www.bwojciechowski.pl/category/polityka/feed

Ekologia: https://www.bwojciechowski.pl/category/ekologia/feed

Publicystyka: https://www.bwojciechowski.pl/category/publicystyka/feed